050-7607252

ייעוץ הורי סדנאות​

כשתינוק נולד, אנו נהפכים להורים. אין זה אומר שאנו יודעים כיצד לתפקד כהורים.

התינוק גדל והופך לילד. בכל שלב ושלב ההורים ניצבים בפני אתגרים חדשים, להם לא ציפו. פעמים רבות הם עומדים פעורי פה וחסרי מילים מול התנהגות ילדם. ניסיוני מראה שכשמול ילד שבוחר לבדוק את הגבולות, עומד הורה שיודע כיצד לפעול, הילד משנה את התנהגותו לטובה. כדי לדעת איך לפעול בנחישות וברגישות, צריך ללמוד.

 

אני מציעה סדנה של שישה מפגשים, שיערכו בערב במרווחים של כחודש זה מזה. משך כל פגישה שעה וחצי.

 

בכל סדנה ישתתפו בין 5 זוגות הורים (או יחידים) ל- 10 זוגות הורים.

 

הסדנה תעסוק בהתמודדות עם דילמות חינוכיות שמעסיקות את ההורים בחיי היום יום עם הילדים שלהם. מטרת הסדנה להעצים את ההורים כך שיוכלו לנהל בקלות וביעילות את התא המשפחתי שלהם וכך כל בני המשפחה ישתפו פעולה באווירה נעימה ומקדמתכמו כן, ללמד את ההורים להעצים ולקדם את הילדים שלהם כך שהילדים יוכלו למצות את הפוטנציאל הטמון בהם.

 

הסדנה מעשית מאוד ובאמצעותה ההורים ירכשו כלים מעשיים בהתנהלות המשפחתית היומיומית. ממפגש למפגש נתייחס לתוצאות שהושגו ונמשיך לשפר במקומות הטעונים שיפור. ישנה חשיבות רבה לכך ששני הורים ייצגו כל משפחה בסדנה. כדי לקדם את המטרות של כל תא משפחתי, על ההורים לשתף פעולה ביניהם ולכן חשוב ששני ההורים יגיעו לסדנה. נושאי הסדנה יקבעו בתחילתה לאחר שמשתתפי הסדנה ימלאו דפי משוב המתייחסים לקשיים בהם הם נתקלים ולנושאים החינוכיים בהם היו רוצים להרחיב את תחומי הידע שלהם.